مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز فروش عمده انجیرخشک استهبان (قیمت عالی + ۱۰۰% تضمین کیفیت)

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده انجیر خشکفروش عمده انجیرخشک استهبانقیمت انجیر خشک صادراتی چگونه محاسبه میشود؟چرا خرید انجیر خشک استهبان بهترین گزینه است؟چگونه به شما برای خرید عمده انجیر خشک استهبان کمک میکنیم؟قیمت انجیر خشک عمده در کدام یک شهر های کشور مهم است؟
فروش عمده انجیرخشک

فروش عمده انجیر خشک

فروش عمده انجیر خشک را می توان یکی از مهمترین فروش های عمده در زیر دسته محصولات خشکبار دانست. انجیر خشک انقدر پر خاصیت و پر انرژی و خوشمزه است که کشور های دیگر نیز به دنبال وارد کردن این محصول به کشور خود هستند. ما در این مقاله به بهترین نحو برای خرید عمده انجیر خشک شما را راهنمایی می کنیم و مشاور شما هستیم.

فروش عمده انجیرخشک در سراسر کشور باعث شده است تا صنعت خشکبار رشد بهتری داشته باشد. اگر اطلاع داشته باشید خشکبار شامل محصولات زیادی است که در ادامه به انها اشاره میکنیم. یکی از محصولات مهم خشکبار که هم در بازار داخل کشور و هم در بازار های صادراتی مشتریان زیادی دارد انجیر خشک است.

فروش عمده انجیرخشک

 

فروش عمده انجیر خشک ارمغانی از باغ های استان فارس است که به یک خشکبار محبوب برای پخش کنندگان خشکبار و عمده فروشان و صادر کنندگان خشکبار تبدیل شده است.

از خواص انجیر خشک هم نمیتوان گذشت ما با یک محصول مقوی و خوشمزه طرف هستیم که بسیاری از کارشناسان تغذیه این محصول را پیشنهاد میکنند.

خوب برویم سراغ اصل مطلب چرا استان فارس برای خرید و فروش انجیر خشک مهم است؟

در ادامه دلیل معروف بودن و کیفیت بالای انجیر خشک استان فارس را برایتان میکنیم.

هدف ما در این مطلب اینست که شما اطلاعات جامعی از انجیر خشک به دست آورید که این میتواند بهترین راهنمای شما برای خرید و فروش عمده انجیر خشک باشد.

فروش عمده انجیرخشک استهبان

ما در بخش قبلی گفتیم چرا استان فارس برای فروش عمده انجیر خشک در کشور مهم است؟

برای اینکه مطمئن شویم باید سفری به دیار علم و فرهنگ و شعر فارسی ایران داشته باشیم. از شیراز که عبور کنیم به منطقه ای میرسیم که تا چشم کار میکند درخت انجیر کشت شده است. همینجا این جرقه ای به ذهن ما میزند که اینجا واقعا پایتخت انجیر ایران است. منطقه ای که کشت انجیر و تولید انجیر خشک در آن سابقه ای طولانی و دیرینه دارد. بله اینجا استهبان است پایتخت انجیر تازه و خشک در ایران. انجیر های تولید شده در باغ های شهر زیبای استهبان به روش دیم ابیاری میشود. این موهبت خدادادی و بارش باران, باغ های حاصلخیز تر و پر بارتری را برای آنان به ارمغان میاورد.

برداشت انجیر از باغ های استهبان از مرداد ماه آغاز میشود و تا مهر ماه ادامه دارد.

قیمت انجیر خشک صادراتی چگونه محاسبه میشود؟

خوب میرویم سراغ یکی از مهمترین پارامتر های شما برای خرید انجیر خشک با کیفیت بسیار بالا و صادراتی.

واقعا قیمت انجیر خشک صادراتی چگونه محاسبه میشود؟

اگر در مورد محصول انجیر خشک اطلاع داشته باشید. پس میدانید که انجیر خشک با توجه به درجه سایز و کیفیت به دسته بندی های متفاوتی تقسیم میشود. مهمترین نمونه انجیر خشک برای صادرات انجیر سایز AAA است. این نمونه انجیر نسبت به سایر نمونه های دیگر دارای سایز بزرگتر است و برای صادرات بسیار مناسب است. قیمت این نمونه انجیر از سایر نمونه های دیگر مانند A و AA  بیشتر است.

قیمت انجیر خشک صادراتی بر اساس عواملی تعیین میشود ما با توجه به اینکه در قطب تولید انجیر خشک هستیم میتوانیم شما را به بهترین نحو با این عوامل را به شما آشنا کنیم. یکی از مهمترین عوامل تعین کننده قیمت انجیر خشک صادراتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کیفیت سالانه انجیر های خشک شده
 2. میزان برداشت سالانه انجیر خشک شده
 3. هزینه کارگری برای برداشت انجیر خشک شده
 4. هزینه سورت و بسته بندی انجیر خشک شده صادراتی
 5. میزان صادرات سالانه انجیر خشک صادراتی

با توجه به عواملی که بیان کردیم سورتینگ های بسته بندی انجیر خشک, با قیمت مشخصی انجیر خشک را از کشاورزان خریداری میکنند و سورت وبسته بندی این محصول را برای صادرات انجام میدهند. سورت و بسته بندی در این سورتینگ ها به صورت کاملا بهداشتی انجام میشود و محصول برای صادرات آماده میشود.

سورتینگ های انجیر خشک در استهبان مهمترین نقطه در کشور برای تعین قیمت انجیر خشک صادراتی هستند.

پیشنهاد یک مطلب مفید: قیمت انجیر خشک صادراتی استهبان(خرید ویژه+معرفی ۳نمونه انجیر خشک صادراتی)

چرا خرید انجیر خشک استهبان بهترین گزینه است؟

یکی از مهمترین محصولات استان فارس در شهر استهبان تولید میشود. فروش عمده انجیر خشک در استهبان باعث کارآفرینی افراد زیادی شده که این نشان از فروش عمده انجیر خشک در داخل کشور و صادرات به کشور های همسایه دارد.

فروش عمده انجیر خشک با ایجاد سورتینگ ها و کارگاه های سورت و بسته بندی و درجه بندی انجیر خشک توسط کارآفرینان منطقه استهبان ایجاد شده شده است. این سورتینگ ها با ایجاد اشتغال و صادرات انجیر خشک به رشد اقتصادی مردم منطقه استهبان و استان فارس کمک زیادی کردند.

طبق آماری که جهاد کشاورزی استهبان بیان کرد در سال ۱۴۰۰ برداشت بیش از ۱۰۵۰۰ تن انجیر خشک از ۲۴ هزار هکتار از انجیرستان های استهبان پیش بینی میشود. ۸۰ درصد انجیر خشک تولید شده در استهبان به کشور های حاشیه خایج فارس, ویتنام, هنگ کنگ, چین و روسیه صادرات میشود.(منبع خبرگزاری فارس)

ما در مجموعه خشکبار الین با توجه به اینکه در منطقه استهبان استان فارس فعالیت داریم. میتوانیم برای خرید عمده بهترین و مرغوب ترین انجیر خشک استهبان به شما کمک کنیم. کافیست از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده در سایت با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

چگونه به شما برای خرید عمده انجیر خشک استهبان کمک میکنیم؟

همانطور که بیان کردیم انجیر خشک استهبان در سراسر کشور شناخته شده است . حتی کشور های همسایه کاملا با تولید انجیر خشک در استهبان آشنایی دارند.

شهر استهبان دیاری است که ما سالها در آن خو گرفته ایم و انجیر همیشه با ما بوده. ما سالهاست که در انجیرستان های شهر استهبان قدم زده ایم و با تجربه ای که در تولید و سورت وبسته بندی و صادرات انجیر خشک به دست آورده ایم امروز میتوانیم به شما کمک کنیم تا انجیر خشک استهبان را برای بازار داخل و خارج کشور به بهترین نحو خریداری کنید. شما میتوانید خرید خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام دهید. در هر دو صورت ما با شما هستیم و راهنمای شما خواهیم بود.

قیمت انجیر خشک عمده در کدام یک شهر های کشور مهم است؟

در میان شهر های مختلف کشور یک سری شهر ها هستند که به علت موقعیت جغرافیایی و زیارتی و گردشگری بازار های بزرگی برای خشکبار دارند. این بازار های بزرگ باید به صورت روزانه خشکبار مورد نیاز مشتریان عمده و خرده و صادراتی را تامین کند. از جمله شهر های مهم که قیمت انجیر خشک عمده و جزئی در آن مهم است در زیر بیان می کنیم:

 • قیمت انجیر خشک در مشهد به علت اینکه یک شهر زیارتی است مهم است. البته در طی سال های اخیر تجار زیادی بازار مشهد را مرکز فروش عمده خشکبار می دانند.
 • قیمت انجیر خشک در اصفهان به این علت یک یک شهر گردشگری است اهمیت دارد. همچنین شرکت های صادرکننده خشکبار نیز در این استان فعالیت مناسبی دارند.
 • قیمت انجیر خشک در شیراز همانطور که در این مقاله بیان کردیم شهر استهبان مرکز تولید انجیر خشک ایران در استان فارس قرار دارد. شیراز هم مرکز استان فارس است که هم از نظر گردشگری جایگاه مناسبی دارد و هم از نظر تجارت شرکت های بازرگانی زیادی در زمینه صادرات انواع خشکبار و به خصوص انجیر خشک در این شهر فعالیت گسترده ای دارند. پس می توان شیراز را از مهمترین نقاط کشور برای پخش و صادرات انجیر خشک دانست.

همچنین در خرید عمده انجیر خشک برای داخل کشور و صادرات قیمت انجیر خشک فله و بسته بندی اهمیت دارد که ما در این زمینه مشاوره های کامل را به شما مشتریان عزیز میدهیم.

ما نماینده شما در شهر استهبان فارس هستیم و مطمئن باشید که خرید خود را از مجموعه معتبر که سالها تجربه کاری در زمینه انجیر خشک استهبان دارد, انجام میدهید. ما مشاور شما از صفر تا صد خرید انجیر خشک هستیم و میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید.
مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

3

3 پاسخ به “مرکز فروش عمده انجیرخشک استهبان (قیمت عالی + ۱۰۰% تضمین کیفیت)”

 1. سلام از مطالب بسیار با ارزش شما سپاسگزارم لطفا قیمت عمده انجیر غنچه رو بفرمایید

 2. سلام وقت بخیر مجموعه الین همواره درحوزه خشکبارفعال بوده و کیفیت های بسیار خوبی را عرضه کرده ممنونم از مطالب مفید تون به امید همکاری های بهتر وبیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.