مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

لیست قیمت انجیر خشک درشیراز(قیمت روز+فروش بدون واسطه)

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش انجیر خشکقیمت هرکیلو انجیرخشک استهبانجدول قیمتی روز انجیرخشکخریداران انجیر خشک استهبانقیمت انجیر  خشک در بازار  شیرازویژگی های  تاثیر گذار در قیمت انجیر خشک پرکبهترین فروشگاه های عرضه کننده  انجیر خشک در شیراز
قیمت انجیر خشک درشیراز

قیمت انجیر خشک در شیراز باتوجه به اینکه یکی از معادن اصلی انجیر خشک می باشد.  به نسبت دیگرشهرها و بازار ها ارزان ترومناسب تراست. خرید انجیرخشک دربازا شیراز به شما این امکان را می دهد. که تجربه یک فروش عمده انجیر خشک بدون واسطه و با قیمت مناسب را  دراین بازار کسب نمائید.

قیمت انجیر خشک درشیراز

پخش انجیر خشک

میوه های خشک نظیر انجیر خشک همواره درسبد تنقلاتی مردم عزیز قرارگرفته است.  وبه سبب مصرف بالای آن درکشور ایران و سایر کشور ها شرکت های زیادی در قالب شرکت های پخش این محصولات را به صورت عمده خریداری و آنهار در سطح کوچک تر و خرده فروشی روانه بازار می کنند.

صنایع غذائی همواره رکن اصلی صنعت یک جامعه بوده است.  وصنعت خشکبار یک جزئی از این صنعت محسوب می شود.  بنا براین رقابت در حوزه خشکبار به ویژه انجیرخشک بسیار زیادمی باشد. اما شرکت هایی که بهترین خدمات کیفی و قیمتی را به مشتریان خود ارائه دهند یا تمامی مزایا ومعایب محصولات خود را بازگو کنند واقعا دراین بازار بسیار کم می باشند. تمام تلاش ما این بوده تا در کنار رقیبان خود محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را به بازار ارائه دهیم وراستی ما وصداقت ما درارائه خدمات راض ماندگاریمان در بازار بوده وهمواره براین راستی خواهیم ماند.

مانماینده شما در استان فارس هستیم جهت خرید محصولات به صورت عمده و جزئی با ما درارتباط باشید

قیمت هرکیلو انجیرخشک استهبان

همان طور که می دانید انجیرخشک محصول فراوری شده از انجیر تازه می باشد.  انجیرتازه بعد از جمع آوری درجه بندی و قیمت دهی می شود.  با توجه به نوع انجیر خشک و کیفیت آن قیمت روزانه ی آن تعیین می گردد.  درزیر قیمت یک روز انجیر خشک را برای شما می آوریم اما به این نکته توجه داشته باشید که قیمت ها به روز می باشد و باید روزانه از مدیران وکارشناسان ما استعلام های قیمتی را دریافت کنید.

جهت دریافت قیمت انجیر خشک در شیراز بدون واسطه با ما درارتباط باشید.

جدول قیمتی روز انجیرخشک

انواع انجیر خشک قیمت انجیرخشک به تومان
سوپر پرک345,000
پرک325,000
پرک صدیک300,000
صدیک 3A240,000
صدیک 2A210,000
دهان بسته4A175,000
دهان بسته 3Aسوپر160,000
دهان بسته 3Aمعمولی145,000
دهان بسته 3Aشکلاتی105,000
دهان بسته 2Aسوپر135,000
دهان بسته 2Aمعمولی120,000
دهان بسته 2Aشکلاتی80,000
دهان بسته Aسوپر115,000
دهان بسته Aمعمولی105,000
دهان بسته Aشکلاتی55,000
انجیرB سوپر65,000
انجیر Bشکلاتی25,000

توجه داشته باشید که این قیمت ها امکان کاهش یا افزایش پیدا کردنشان می باشد. قطعا قیمت انجیر خشک در شیراز در فصل تولیدش بسیار مناسب تر خواهد بود.

خریداران انجیر خشک استهبان

جهان هستی همواره سرشار از شگفتی ونعمت های بسیاریست که هرکدام به طور عادلانه میان مردمان کشور های مختلف توزیع شده است. وبا تجارت و بازرگانی خارجی می توان این نعمات الهی را به کشور های مختلف منتقل کرد تا همگان ازآنها استفاده کنند.  طبق اخرین اخبار و امار های داده شده در سایت تجارت جهانی یعنی TRADE MAPکشور های ترکیه ،  افغانستان و ایران وچندین کشور دیگر بیشترین تولید انجیر خشک و ارسال ان به مناطق مختلف را به دست گرفته اند. کشور عزیزمان ایران ظرفیت های بسیار زیادی را درخصوص برقراری ارتباط با سایر کشور ها در زمینه صادرات انواع خشکبار دارا می باشد.  اما متاسفانه امروزه کشور های دیگری بازار های جهانی را با محصولات ما و به نام خودشان اشغال کرده اند.  هندوستان،  امارات، اروپا،  امریکا و بسیاری دیگر کشور ها ازجمله بزرگ ترین خریدارن انجیر خشک ایران می باشند.

 

قیمت انجیرخشک درشیراز

 

قیمت انجیر  خشک در بازار  شیراز

شیراز این شهر پر ازآوازه شعر وفرهنگ ایران همواره دارای بازار های بسیار پر رونقی بوده است. اگر قصد سفربه شیراز را دارید.  حتما  از بازار  های بزرگ شیراز نظیر:  بازار وکیل، بازار زندیه، بازار تیموری  وسایر بازار ها سر بزنید در این بازار های به ویژه بازار تیموری شیراز خشکبار فروشی های بسیاری فعالیت دارند که سوغات گران بهای شیرازو شهرهای اطراف آن در حوزه خشکبار را عرضه می کنند.  اما این سوغات گرانبهای شیراز چیست؟ درست حدس زدین انجیر خشک شیراز و استهبان .

قیمت انجیر خشک در بازار  شیراز بسیار ارزان و مناسب می باشد.  سالانه توزیع  انجیر خشک  علاوه بر کارخانه جات و شرکت های پخش توسط کشاورزان وباغدارن به صورت مستقیم نیز انجام می شود.  ازاین رو برخی  مغازداران و عمده خریدان این محصول می توانند انجیر خشک را به صورت مستقیم وباقیمت کمتر از کشاورزان و باغداران دریافت کنند. البته باید به این موضوع نیز اشاره نمود که سورت انجیر خشک در قیمت عمده انجیر خشک و فروش عمده ان بسیار موثر می باشد.

بهترین قیمت انجیر خشک در شیراز را ازما بخواهید

ویژگی های  تاثیر گذار در قیمت انجیر خشک پرک

ازآنجایی که انجیر خشک پرک یکی از مرغوب ترین میوه های درخت انجیر به حساب می آید.  قیمت آن بسیار متفاوت تر و بالاتر از سایر محصولات انجیر خشک می باشد.  درواقع می توان گفت که کشاورزان وباغدارن انجیر خشک از  هر باغ به صورت میانگین بین ۱۰ تا۱۵ درصد انجیر خشک پرک جمع آوری سورت وبسته بندی می نمایند.  یکی از مواردی که سبب ارزش قیمتی بالای انجیر خشک پرک می شود نحوه خشک شدن آن می باشد.

یکی از سوالات مهم مشتریان در باره قیمت انجیر خشک پرک این است.  که چگونه انجیر خشک پرک خشک می شود.  که قیمت آن بسیار بالا می باشد؟ مگر همه انجیر ها به صورت یکسان خشک نمی شوند؟

در پاسخ این سوالات باید گفت که : نحوه خشک کردن انجیر توسط کشاورزان در روش سنتی به وسیله نور آفتاب و گرمای طبیعی است. و گاهی یز انجیر  به وسیله  گوگرد یا تیزاب  خشک می شود.  اما انجیر خشک پرک بجای این که در زمین مسطح تمیز ان را پهن کنن تاخشک شود بر روی شاخه درختان خشک می شود.  از این رو قیمت آن به نسبت سایر انجیر های خشک در بازار بالاتر می باشد.

ویژگی های  ظاهری انجیر خشک پرک:

  1. این نوع انجیر خشک به انجیر خشک خندان معروف می باشد.  زیرا دهانه آن باز است و به راحتی بافت درونی آن قابل مقایسه است.
  2. این نوع انجیر خشک به رنگ زرد  و درشت می باشد.

بهترین فروشگاه های عرضه کننده  انجیر خشک در شیراز

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم فروشگاهای بسیاری در حوزه فروش عمده  انجیر خشک  به صورت فیزیکی و مجازی فعال هستند.  و این به سبب این است که شهر شیراز یکی از قطب های اصلی تولید انجیر خشک  ایران و جهان بوده که علاوه بر انجیر خشک در محصولات کشاورزی و خشکباری دیگر نیز شناخته شده است.

در این فروشگاه ها ارقام مختلف انجیر خشک با قیمت ها متفاوتی عرضه می گردد همانگونه که قبلا نیز اشاره نمودیم انجیر  خشک شده از نظر شکل  ظاهر،  سایز، طعم متفاوت است واین به این دلیل است که ۶۰۰ گونه نهال  انجیر وجود دارد .

به طور مثال به دو انجیر سیاه و زرد یک نگاه کنید: همان طور که میدانید بعد از انجام فرایند خشک شدن این دو انجیر از نظر اندازه و رنگ با هم متفاوت می شوند.  و این  تغیر اندازه انجیر به سبب تحلیل آب ان می باشد.

جهت فروش عمده انجیر خشک وسفارش آن در سطح عمده وجزئی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

 

 

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.