مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت انجیر خشک درمشهد ( بسته بندی ۵تا ۱۰کیلویی+بهترین نرخ فروش)

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انجیر خشک درمشهد چگونه تعیین می گردد؟مرکز انجیرخشک ایرانقیمت انجیرخشک ۱۴۰۰(خریدانجیرخشک تازه واعلا+فروش آن)فروش انجیر خشک درمشهدبهترین تولید کننده انجیر خشک در مشهدقمت هرکیلو انجیر تازه در بازار مشهدقیمت انجیر خشک اعلاچگونه انجیر خشک مرغوب را دریافت کنیم؟ قیمت عمده  انجیر خشک در مشهد
قیمت انجیر خشک درمشهد

قیمت انجیر خشک درمشهد و یا شهرهای دیگربراساس چه واریت هایی تعیین می گردد؟   فرایند تولید و فروش عمده انجیر خشک در مشهد چگونه انجام می شود؟

راه تشخیص  بهترین انجیرخشک مرغوب چیست؟  کدام کشور بهترین قیمت را برای انجیرخشک ارائه می دهد؟  پاسخ همه این سوالات  را در ادمه به شما خواهیم داد.

 

 

قیمت انجیر خشک درمشهد

 

قیمت انجیر خشک درمشهد چگونه تعیین می گردد؟

همان طورکه می دانید مشهد یک کلان شهربزرگ بعد ازتهران بشمار می آید، ازاین رو این شهر داری جمعیت بسیاریست که قطب درامدی این شهر با توجه به زیرساخت های کشاورزی عمدتا ازطریق خرید، تولید وکشت انواع محصولات خشکبار است.  بازارهای مشهد درزمینه فروش عمده  محصولات خشکبار نظیر: انجیر خشک، زعفران،  انواع میوه های خشک اسلایس،  زرشک،  انواع آلو های خشک وبرخی محصولات دیگر پیشرومی باشند.

ازبازار های مهم و خشکبارفروشی مشهد می توانیم به دو بازار کبیر خشکبار وحافظ اشاره نمود که در این دو بازار شما می توانید انواع محصولات خشکبار را مشاهده کنید.دراین بازار ها انواع محصولات خشکبار ازجمله انجیرخشک درسایزهای مختلف با بسته بندی های مختلف عرضه می گردد که بسب داشتن قیمت مناسب به راحتی مصرف کنندگان آن را خریداری می کنند.

قیمت انجیرخشک درمشهد باتوجه به نوع بسته بندی ورنگ انجیرخشک و سایز آن تعیین می گردد.

 

مرکز انجیرخشک ایران

اگرچه استان خراسان مرکزتولید انواع خشکبار در طمع ورنگ مختلف می باشد اما درحوزه انجیرخشک استان سرسبز و زیبای فارس بیشترین میزان تولید انجیرخشک را به خود اختصاص داده است.  این محصولات خشکبار درکنار سوداوری و اشتغال زائی که دارند دردسر های بسیاری نیز برای جمع آوری آنها وجود دارد.  وازآنجای که جمع آوری انها هزینه برمی باشد.  قیمت آنها نیز گران تر است و صد البته خواص این محصولات نیز بسیار زیاد است به طور مثال انجیرخشک دارای ویتامین های مختلفیست که برای بدن بسیار مفید است و ازاین رو استفاده از خشکبار در برنامه تغذیه تان سبب ارتقاع سلامتی تان می شود.

بزرگ ترین مرکز تولید انجیرخشک درجه یک وصادراتی ایران فارس – استهبان می باشد.

قیمت انجیرخشک ۱۴۰۰(خریدانجیرخشک تازه واعلا+فروش آن)

انجیر این میوه الهی و خوش طعم همواره مورد پسند همگان در جهان هستی بوده است.  امروزه کارخانه جات وکارگاه های بسیاری درروستا ها،  شهر ها،  و استان های مختلف کشورمان تاسیس شده اند.  که انجیرخشک را در بسته بندی های کوچک و بزرگ به برازار بزرگ خشکبار ایران و جهان ارسال می کنند. اما از هرچه بگذریم سخن دوست خوش تراست،  قیمت انجیر خشک متناسب با نوع کیفیشان عبارتند از:

انواع انجیر خشکسایز انجیرخشکرنگ انجیر خشکقیمت 1400انجیرخشک
انجیر خشک Aکوچکدرسه رنگ قهوه ای -زرد -سفید100-130
انجیرخشک AAمتوسطدرسه رنگ زرد -سفید- قهوای150-205
انجیرخشکAAAدرشتدرسه رنگ زرد- سفید- قهوای200-255

فروش انجیر خشک درمشهد

مشهد این شهر زیارتی همواره گردشگران بسیاری را از سراسر جهان و ایران به خود جذب می کند.   و سالانه مبالغ بسیاری را از طریق این مسافران وگردشگران داخلی وخارجی بدست میاورد. همان طور که میدانید خراسان مهد پرورش انواع خشکبار در ایران بزرگ است.  دراین استان ازانجیرخشک گرفته تا زعفران و عناب وغیره کاشت و برداشت می شود.  واین به سبب آب وهوایست که دارد. در ادامه شهرهای مختلف این استان را و تولید های خشکباری ان را به شما ارائه می دهیم که عبارتند از:

  • زعفران که بهترین کیفیت تولیدی زعفران مربوط به قائنات بوده،  البته این محصول درشهرهای دیگری نیز تولید می شود.
  • زرشک که درسایزهای وکیفیت های مختلفی تولید می شود،  کیفیت زرشک همانند انجیر خشک ازرنگ آن مشخص می شود. والبته به زرشک برای خوش رنگ شدن روغن اضافه می گردد.
  • اما ازهرچه بگذریم ازانجیرنمی توان گذشت انجیرخشک درمشهد درکیفیت های متخلفی دربسته بندی های ۵ الی ۱۰ کیلوی فله به فروش می رسد.
شما می توانید بهترین قیمت انجیر خشک را ازفروشگاهات حضوری ومجازی ما دریافت کنید.

همان طور که دربالا نیز اشاره شد جهت فروش عمده انجیر خشک استهبان در بازار های مشهد می توانید با کارشناسان مجموعه ما ارتباط بگیرید.

بهترین تولید کننده انجیر خشک در مشهد

مشهد این شهر پر آوازه ایران که همواره زبان زد همگان در ایران و جهان بوده است تولید کنند گان بزرگی وبسیاری را  درحوزه انواع خشکبار  درون خود جای داده است. که همگی فرایند تولید و بسته بندی انواع خشکبار ایران  را انجام می دهند.  کارگاه و کارخانه جات اغلب این تولید کنندگان انجیر خشک در شهرک صنعتی مشهد واقع شده است.  وبا دستگاه های بسته بندی انجیر خشک  را سورت و بسته بندی می کنند.  بهترین تولید کنندگان انجیر خشک درمشهد کسانی هستند که شرایط نگهداری محصول انجیر خشک را به طور کامل رعایت کرده اند. یکی از مهم ترین این شرایط نگهداری انجیر خشک در سرد خانه است تا از نفوذ حشرات و انواع افت های کشاورزی به درون انجیرخشک جلو گیری کند.

توجه : یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت انجیر خشک نگهداری صحیح ان می باشد.

قمت هرکیلو انجیر تازه در بازار مشهد

قیمت انجیر تازه به نسبت انجیر خشک همواره وهمیشه ارزان تربوده است.  اگرچه انجیر خشک یکی از فراورده های انجیرتازه می باشد، اما فرایند خشک کردن آن به صورت طبیعی زمان برو هزینه براست.  البته هزینه خشک کردن انجیر و نگهداری آن در سردخانه به نسبت هزینه نگهداری انجیر تازه بسیار ارزان و اقتصادی تر می باشد.  قیمت انجیر تازه در بازار توسط میدان های میوه و تربار هرشهر تعیین می گردد.  واین قیمت براساس نوع انجیر و کیفیت، سایز محاسبه می شود البته این موضوع هم باید در قیمت دهی انجیر درمیدان میوه و تربار ها درنظر گرفت.

هزینه حمل + سود فروشنده میدان بار = قیمت تمام شده انجیر خشک .

قیمت انجیر خشک اعلا

بهترین قیمت انجیر خشک اعلا  در  بازار ایران را می توانید از طریق این وبسایت دریافت کنید.

همان طور که می دانید کشور عزیزمان ایران در میان ۱۵ کشور برت تولید کنند انجیر خشک قرار دارد. ازاین رو قیمت انجیر خشک در ایران به سبب تولید فراوان این محصول و پائین بودن مخارج کشاورزی  بسیار ارازن تر از سایر کشور هاست.  و سالانه مقادیر بسیاری از این انجیر خشک به کشور های مختلف جهان صادرمی گردد.

در میان استان های کشور فارس  بیشترین نرخ تولید انجیر خشک  را به خود اختصاص داد است .

قیمت انجیر خشک اعلا در بازار متناسب با نوع گرید آن متفاوت می باشد.  جهت در یافت قیمت انجیر خشک اعلا با کار شناسان ما در ارتباط باشید.

چگونه انجیر خشک مرغوب را دریافت کنیم؟

سایت ها ومراکز فروش بسیاری وجود دارند که انجیر خشک را به صورت فله عرضه میدارند.  برای دریافت انجیر خشک مرغوب می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اما ویژگی های انجیر خشک مرغوب که دارای کیفیت بالا می باشد. چیست؟

  1. انجیر خشک باکیفیت دارای بافتی نرم و اصطلاح گوشتی می باشد.
  2. دارای رنگی مشتری پسند و اغلب به رنگ زرد – سفید می باشد.
  3. دارای طعم شیرین و بسیار خوش مزه است.
  4. مناسب استفاده در اجیل می باشد و اغلب به صورت عمده توسط خشکبار فروشی ها با قیمت مناسب خریداری می شود.

 قیمت عمده  انجیر خشک در مشهد

فروش عمده انجیر خشک در مشهد بنا به دلایلی که در بالا اشاره نمودیم  بسیار رواج دارد.  همان طور که گفتیم قیمت انجیر خشک در مشهد به دلیل تقاضای بالای این محصول بسیار ارزان می باشد.

جهت سفارش عمده انجیر خشک با کار شناسان ما در ارتباط باشید.

انجیر خشک به دلیل دارا بودن فیبر برای بیماری های مثل یبو ست بسیار مفید و درمان کننده است.  مصرف انجیر خشک قبل از امتحانات برای کودکان و نوجوانان بسیار توصیه می شود و علت آن نیز این است که این محصول قدرت یادگیری و حافظه را تقویت می نمائید.

قیمت عمده  انجیر خشک در مشهد  برای گرید های ۱۰۱AAA تا A, Bمتفاوت بوده و متناسب با نوع کیفیت درخواستی مشتری وبسته بندی آن قیمت عمده انجیر خشک تعین می گردد.

 

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.