مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت انجیر خشک اصفهان در سال ۱۴۰۱

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش انجیر خشک اصفهانخریدار عمده انجیر خشکلیست قیمت انجیر خشک اصفهان ۱۴۰۱خرید انجیر خشک در اصفهان
قیمت انجیر خشک اصفهان

انجیر خشک اصفهان از مرغوب ترین انجیر خشک های موجود دربازار می باشد.  مردم این استان  همواره به دنبال بهترین کیفیت انجیر خشک می باشند.  و از خریداران عمده انجیر خشک درجه یک در بازار هستند.  اما ویژگی های انجیر خشک در جه یک و کیفیت بالا چیست؟ فروش عمده انجیر خشک در اصفهان چگونه انجام می گیرد؟

قیمت انجیر خشک اصفهان

ویژگی های انجیر خشک درجه یک :

این نوع انجیر خشک دارای بافتی نرم و اصطلاح گوشتی می باشد،  رنگ آن زرد و سفید است وبیشتر در اجیل استفاده می شود.

پخش انجیر خشک اصفهان

پخش انجیر خشک در اصفهان این شهر زیبا و نصف جهان توسط شرکت های بزرگ و کوچک انجام می شود. امروزه به سبب افزایش بیماری ها مردم جامعه به دنبال تنقلات مفید و سلامت محور می باشند.  انجیر خشک دارای قند طبیعی  و کالری فراوان است، این محصول به سبب داشتن فیبر بالا یک داروی مناسب برای درمان بیماری های مثل  ییوست می باشد.

پخش عمده انجیر خشک اصفهان توسط مجموعه ما به صورت مجازی و فیزیکی صورت می گیرد. شما می توانید بهترین قیمت انجیر خشک را از ما دریافت کنید.

پخش انجیر خشک اصفهان در اوایل مهرماه به اوج خود می رسد و علت ان تقاضای بسیار زیاد این محصول می باشد. چرا که انجیر خشک یک از خواصش افزایش یادگیری و تقویت حافظه می باشد. و برای کودکان و اشخاصی که در حال مطالعه و فراگیری درس هستند بسیار مفید می باشد.

همچنین قیمت انجیر خشک اصفهان در این ماه از سال بسیار ارزان بوده است زیرا فصل برداشت انجیر خشک در دوماه قبل از مهره ماه اغاز شده و این محصول تازه به بازار وارد شده است.

خریدار عمده انجیر خشک

انجیر خشک خریداران عمده مخصوص خود را دارد که این محصول را به صورت عمده خریداری می نمایند و ان را در جای مناسب عرضه می دارند.  اما انجیر خشک دارای انواع مختلفیست که هر نوع آن خریداران مخصوص خود را دارد به طور مثال:

انجیر خشک که سایز ریز دارد و به انجیر خشک لاکی و یا شکلاتی مشهور می باشد.  بیشتر مصرف مربایی و شیرینی دارد و بیشتر در اعطاری ها استفاده می گردد.

چرا که این نوع انجیر خشک برای پودر بیشتر استفاده می گردد.

انجیر خشک لاکی به انجیر خشک اقتصادی نیز مشور است زیرا قیمت آن بسیار مناسب می باشد به طور مثال قیمت انجیر خشک لاکی در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۲۵۰۰۰ هزارتومان می باشد.

لیست قیمت انجیر خشک اصفهان ۱۴۰۱

قیمت یک محصول به صورت روزانه توسط سردخانه دارها و کشاورزان در بازار تعیین می گردد. انجیر خشک نیز قیمت عمده آن به صورت روزانه و براساس تقاضای بازار تعیین می گردد.

اما انواع انجیر خشک قیمت های متفاوتی دارند اگرچه قیمت هر کدام متفاوت است اما خواص همه انها یکیست چرا که هم از یک گونه درختی به نام فیکوس کاریکا می باشند و خواص انجیر خشک در ریز دانه هایست که درون انجیر خشک می باشند.

گرید یا دسته 101AAAAAAB
کیفیتخیلی عالیعالیخیلی خوب خوب
قطر دانه ها (میلیمتر)بالا تر از 2422-2418-2214-18
دهان باز (خندان)93درصدحداقل 45 درصدحداقل 26 درصدحداکثر 4درصد
رنگسفیدسفیدسفید یا زردزرد یا خاکستری
دانه های با رنگ قهوه ای و یا تیره هیچحداکثر 4درصدحداکثر 15 درصدحداکثر 35در صد

خرید انجیر خشک در اصفهان

برای خرید انجیر خشک در اصفهان شما می توانید ابتدا به عمده فروشی های خشکبار در این شهر مراجعه کنید. اما با توجه به اینکه خرید انجیر خشک به صورت مجازی نیز امکان پذیراست شما می توانید خرید خود را ازطریق سایت انجام دهید. شهر اصفهان دارای یک بازار بسیار وسیع می باشد که در آن انواع محصولات خشکباری نظیر انجیر خشک از جنس مرغوب گرفته تا جنس ارزان قیمت موجود است. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که خرید بدون واسطه انجیر خشک فقط در صورتی امکان پذیراست که شما از خود کارخانه دارخرید کنید.

جهت سفارش عمده محصول انجیر خشک می توانید با کارشناسان مجموعه ما ار تباط بگیرید. ما به شما در خرید انجیرخشک در اصفهان این شهر پر آوازه کمک می کنیم.

در هنگام خرید انجیر خشک در اصفهان به رنگ انجیر حتما نگاه کنید چراکه همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم رنگ انجیر خشک خود یکی از نشانه های مرغوبیت انجیر است.

همان طور که میدانید شهر اصفهان داری تاریخ چه بسیار دیرینه ایست و ازقدیم تا کنون مردم این شهر طرف دار محصولات مفید بوده اند. از این رو مصرف انجیر خشک در این شهر با استقبال بسیار زیادی روبه رو است.

بسیاری از مردم به دنبال خشک کردن خانگی انجیر  می باشند.و سوال اساسی آنها  چگونگی روش خشک کردن انجیر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که :

ابتدا انجیر را به صورت تازه وآبدارو شیرین از بازار خریداری کرده و سپس آن را در نور خورشید گذاشته و بعد از گذشت زمان محصول کاملا اماده مصرف است. البته روش های دیگری نیز می باشد. که با مراجعه به سایت های خبری اموزشی می توانید آنهارا یاد بگیرید. یکی از این سایت ها سایت خبری ایلنامی باشد.

 

 

 

 

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.