مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید و قیمت انجیر خشک فله + معرفی ۳ شهر با بازار پخش بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انجیر خشک فله چگونه محاسبه می شود؟مرکز پخش انجیر خشک فله در تهرانبازار انجیر خشک فله در مشهدفروش انجیر خشک در فارسراهنمای خرید انجیر خشک فلهقیمت عمده  انجیر خشک استهبانقیمت انجیر خشک اعلاقیمت انجیر خشک کیلویی
قیمت انجیر خشک فله

قیمت انجیر خشک فله چگونه محاسبه می شود؟

قیمت انجیر خشک فله در بازار بر اساس کیفیت انجیر خشک محاسبه می شود.

برای تعین قیمت انجیر خشک فله باید گذری بزنیم به مناطق مهم تولید این محصول.

در ادامه این مناطق مهم در کشور برای انجیر خشک فله را خدمت شما معرفی میکنیم. همچنین در سراسر کشور مراکز پخش و فروش عمده انجیر خشک وجود دارد که این محصول را با قیمتی مناسب عرضه می کنند. که این موارد را خدمت شما بیان می کنیم.

 

قیمت انجیر خشک فله

مرکز پخش انجیر خشک فله در تهران

همان طور که میدانید شهرتهران، یکی از کلان شهرهای بزرگ ایران محسوب می شود. که درآن مراگز پخش مختلفی در حوزه های خشکبار و سایر صنایع فعالند.

یکی از این مراکز پخش انجیر خشک فله در تهران می باشد که انجیر را در سطح وسیع و به صورت فله در شهرستان های اطراف تهران توزیع می کنند.

این مراکز انجیر خشک فله را  با  قیمت مناسب در  بازار  عرضه میدارن تا به صورت بسته بندی های خورده در بین مصرف کنندگان توزیع شود.

بسیاری از مراکز پخش انجیر خشک فله به  صورت مجازی فعالیت می کنند وبه دلیل عدم لمس محصول توسط مشتری تمام تلاش خود را در ارائه بهترین ومرغوب ترین محصول خود می کنند.

بازار انجیر خشک فله در مشهد

شهر مشهد به سبب زیارتی بودنش همه ساله گردشگران بسیاری را از سراسر ایران وهان به خود جذب نموده است. که ورود این گردشگران به این شهر بدین معناست که فرایند رونق بازار در جریان می باشد. این شهر خوش آوازه همواره یکی از سوغات های خود را بر پایه خشکبار نهاده است. از خشکبار های پر طرفدار ایران زمین می توانیم به انجیر خشک استهبان اشاره نمایم که فروش آن به صورت فله در بازار مشهد انجام می شود.

بازار انجیر خشک فله در مشهد یکی از بازار های پر فروش و پر سود می باشد. که همواره مشتریان صادراتی و داخلی خود را داشته است که این محصول را با درجات کیفی مختلف برای کار برد های مختلف استفاده می کنند .

 

فروش انجیر خشک در فارس

همان گونه که می دانید انجیر خشک در استان و شهر های مختلفی  کشت می شود. اما منبع اصلی تولید آن فارس – استهبان می باشد. این استان پهناور همواره در محصولات کشاورزی پیشرو بوده است.

ازجمله انجیر خشک هایی که به روش سنتی و صنعتی تولید می شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انجیر شکوفه
  • انجیر پرک
  • انجیر صد یک
  • و غیره ….

که از مواردی که در بالا گفته شد: هم در صادرات و هم در بازار داخلی از آنها استفاده می شود. اگرچه شهرستان استهبان بزرگترین تولید کننده انجیر خشک در کشور به حساب می آید. اما بزرگ ترین مراکز پخش انجیر خشک در شهر های تهران، مشهد، شیراز می باشند که تعیین کننده قیمت فله انجیر خشک در بازارند.

در واقع قیمت انجیر خشک فله در بازار مشهد، شیراز ، تهران به دلیل فروش بالا و وجود دلالان  دارای نوساناتی بوده است. اگر شما به توانید انجیر خشک فله را بدون واسطه دریافت کنید.  می توانید با قیمت مناسبی آن را در بازار عرضه نما ئید.

ما با توجه به اینکه در استهبان مرکز تولید انجیر خشک می باشیم می توانیم آن را به دون واسطه در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای خرید انجیر خشک فله

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم انجیر خشک در سه شهر مشهد، تهران، و شیراز در سطح بالا توزیع می شود.  از این رو این محصول به مقادر بسیار زیادی به این  سه شهر ارسال می شود. شما می توانید بهترین انجیر خشک استهبان را از مراکز پخش آن به صورت مجازی و حضوری دریافت کنید.

معمولا برای پخت مربای انجیر و یا درست کردن شیره انجیر از انجیر اقتصادی استفاده می کنند.  انجیر اقتصادی همان سایز ریز انجیر خشک می باشد. که قیمت آن ارازن تر و مناسب تر برای پخت شیرینی،  کلوچه، مربا وغیره می باشد.

در خرید انجیر خشک فله شما ابتدا باید به دانید که چه نوع انجیری می خواهید؟

آیا انجیری مناسب بازار داخل کشور می خواهید؟

و یا انجیری مناسب صادرات؟

معمولا ما در پاسخ به مشتریان خود انجیر سایز متوسط  یعنی AA را برای بازار داخلی پیشنهاد می دهیم.  چرا که بیشتر مصرف کنندگان بازار داخلی ایران این نوع محصول را می برند.

اما برای صادرات انجیر خشک باید به کشور  مقصد و سفارش مشتریتان  توجه کنید. به طور مثال انجیر خشک پرک بیشتر برای صادرات استفاده می شود و قیمت آن نیز گران تر از سایر محصولات است.

برای اینکه به توانید فرایند انالیز کشور های هدف را انجام بدهید و انجیر خشک را به این کشور ها ارسال کنید می توانید از سایت TRADE MAP استفاده نمائید.

قیمت عمده  انجیر خشک استهبان

قیمت یک محصول به سه اصل مهم تولید، توزیع، و تقاضا بستگی دارد. خوشبختانه امروزه باتوجه به سلامت محوری جامعه همه مردم به دنبال مصرف تنقلات طبیعی و سالم هستند. در میان تنقلات مورد پسند مردم انجیر خشک استهبان حرف اول را میزند. باتوجه به تقاضای  زیاد انجیر خشک استهبان قیمت آن در بازار بسیار مناسب  تر از سایر محصولات خشکبار می باشد.

جهت در یافت قیمت عمده انجیر خشک استهبان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

قیمت انجیر خشک اعلا

قیمت انجیر خشک اعلای استهبان بسته به نوعی که از دستگاه جداکننده آن یعنی غلوار بیرون می آید. از ۱۰۰تومان آغاز می شود و تا ۴۰۰هزارتومان نیز می رسد.

یهترین کیفیت انجیر خشک اعلا در بازار داخلی انجیر مخلوط شده ۲Aبا انجیر پرک می باشد. این نوع انجیرمخلوط قیمت بسیار بالا و کیفیت عای دارد.

توجه داشته باشید که انجیر خشک گران ترین میوه در ایران وجهان به نسبت سایر میوه های می باشد. به گونه ای که انجیر خشک از قیمت ۱۲ هزارتومان اغاز و تا ۴۰۰ تومان ادامه دارد.  این قیمت گزاری براساس اندازه و رنگ محصول می باشد.  در سورت و بسته بندی انجیر خشک به طور معمول یک درصد خطاهای کوچکی هم می باشد.  و این نیز در قیمت انجیر خشک تاثیر دارد.

بهترین قیمت انجیر خشک اعلا را می توانید از کارشناسان مجموعه ما دریافت نمائید.

قیمت انجیر خشک اعلا باتوجه به اینکه در فصل تولید آن باشیم یا مدت زمانی از فصل تولید بگذر به صورت متغیر  در بازار تغیر می کند.

قیمت انجیر خشک کیلویی

قیمت کیلویی انجیر خشک در بازار ایران متناسب با میزان سفارش مشتری تعین می گردد. قیمت انجیر خشک کیلویی استهبان در بازار ایران از سایر شهر های تولید کننده ارزان تر است. وعلت آن نیز حجم تولید این محصول است. بسیار از افراد به دنبال قیمت انجیر خشک کیلویی هستند . در ابتدا باید به آنها گفت که انجیر خشک دارای انواع مختلفیست. وقیمت های مختلفی برای هر کیلو را دارا می باشد.  همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم قیمت کیلویی این محصولات به عوامل مختلفی بستگی دارد.

شما می توانید بهترین قیمت انجیر خشک فله را از کارشناسان ما در یافت کنید.

جهت در یافت لیست بسته بندی و قیمت های هر کیلو از محصولات انجیر خشک با کار شناسان ما در ارتباط باشید.

 

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.