مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

میوه خشک :

میوه در هر حالتی چه تازه باشد و چه خشک شده، برای شما خوب است و فوایدی به همراه دارد. در حالت طبیعی میوه خشک شده می تواند یک میان وعده مناسب برای دفع احساس گرسنگی باشد و می توان برای مدت زمان طولانی نگهداری کرد و از همین رومی تواند جایگزین مناسبی برای میوه تازه در خارج از فصل آن باشد.علی رغم فواید میوه های خشک، متخصصان معتقدند مهم ترین وجه تمایز میوه های خشک شده با میوه های تازه، تبخیر آبی است که حاوی مقادیر قابل توجهی مواد مغذی است.البته میوه های خشک شده برای مصرف در شرایط خاص مانند تغییر فصل یا استفاده در ورزش‌هایی مانند کوهنوردی که امکان حمل وزن زیاد بار وجود ندارد، سودمند هستند

خواص میوه خشک :

فیبر از آن دست ترکیباتی است که به آسانی در هر کدام از میوه‌‌های خشک، از جمله هلو خشک یافت می‌شود. هر وعده‌ی مصرف به اندازه‌ی نصف فنجان میوه‌ خشک هلو حاوی حدود ۷ گرم فیبر، تقریبا ۳۰ درصد از نیاز روزانه به ویتامین A، و مقدار اندکی مواد معدنی نظیر مس و پتاسیم است.

 نمی‌خواهید وزن‌تان زیاد شود یا کربوهیدرات بیش‌تری به رژیم غذایی‌تان اضافه شود، شاید افزودن مقداری سیب خشک به فهرست خریدتان فکر بسیار خوبی باشد.

کمبود آهن به بروز علائم اولیه‌ی کم‌خونی منجر می‌شود، زیرا میزان گلبول‌های قرمز خون و هم‌چنین اکسیژنی که توسط هموگلوبین در گلبول‌های قرمز خون جا به جا می‌شود، کاهش می‌یابد. بنابراین، مصرف آلو خشک به عنوان میان‌وعده ممکن است به تامین آهن ضروری بدن کمک کند.

و……

چرا مجوعه الین را انتخاب کنیم ؟

 

شرکت تولیدی بازرگانی الین تلفیقی از دانش تخصص وتجربه می باشد که آمادگی خود را جهت موارد زیر برای بازارهای داخلی و بازار های روز جهانی اعلام میدارد:

• مشاوره رایگان خرید وفروش
• تامین انواع میوه خشک
• بسته بندی و توزیع انواع میوه خشک ایرانی
همچنین مجموعه الین بابهره گیری ازکارشناسان توانمند خوددرایران وکشور امارات توانسته است گام بزرگی در عرصه صادرات انواع میوه خشک وبرخی خشکبار و واردات میوه خشک حبه ای وردارد ما با دارا بودن دفتر نمایندگی در کشور امارات توانسته ایم فرایند صادرات را به سهولت به انجام برسانیم ویک بستر امن برای مشتریان داخلی وخارجی ایجاد کنیم .

مدیر مجموعه الین

مجید نگهبان