مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قیمت فروش انجیر خشک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش انجیر خشک در تهرانقیمت انجیر خشک در تهرانعمده فروشی انجیر خشک در تهران
فروش عمده انجیر خشک

فروش انجیر خشک در تهران با قیمت رقابتی یکی از دغدغه های بسیار مهم مشتریان عمده خرید. این محصول می باشد. فروش عمده انجیر خشک در بسیاری از شهرها ازجمله تهران در دو حالت حضوری و مجازی صورت می گیرد.
تهران به سبب دارا بودن جمعیت بالا تعدادمصرف کننده بیشتری را به نسبت شهرهای دیگر برای انجیر خشک دارا می باشد.

فروش عمده انجیر خشک

انجیر یکی میوه بسیار شیرین و آبدار است که از آن فراورده های بسیاری تولیدمی شود.

از مهم ترین فراورده های انجیر استهبان  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انجیر خشک استهبان که در حجم بالا تولید و در بازار عرضه می گردد.
  • مربای انجیر
  • کمپوت انجیر
  • بستنی
  • مارمالا
  • کلوچه
  • وغیره…

انجیر خشک محصولیست که اغلب در مناطقی دارای آب وهوای گرم وخشک و گرم و مرطوب کشت می شود. البته عمده تولید کننده انجیر خشک منطقه استهبان می باشد که شهرت جهرانی دارد.

جهت سفارش بهترین قیمت انجیر خشک استهبان با ما در ارتباط باشید.

فروش انجیر خشک در تهران

یکی از بازارهای تاثیر گذار در حوزه صادرات بازار فروش انجیر خشک می باشد. همان طور که میدانید تهران به عنوان پایتخت ایران مرکز اصلی تولید و عرضه انواع محصولات به ویژه انواع خشکبار می باشد.  از این رو فروش انجیر خشک در تهران رونق بسیار خوب و حاشیه سود قابل توجهی دارامی باشد.

بیشتر عمده فروشی های خشکبار ایران که در تهران می باشند. به خوبی میدانند که اگر این محصول را در حجم بالا در زمان تولیدش خریداری کنند.  می توانند آن رابا قیمت مناسب و بالا عرضه نمایند.

اگر به تهران سفر کرده باشید. و به بازار های تهران سر زده باشید رونق اقتصادی و فروش بالای محصولات خشکباری از جمله انجیر خشک را مشاهده خواهید کرد.

همان طور که پیش از این نیز گفته شد تهران دارای کارخانه جات بسته بندی و فراوری محصولات مختلفی مانند : انجیر خشک می باشدکه این محصول را در حجم بسته بندی خرد و عمده تولید می کند و به بازار داخل و خارج روانه می کنند. انجیر خشک سرانه  مصرف بالای در  داخل وخارج از ایران دارد از همین رو سالانه ارزاوری قابل توجهی برای کشور به همراه داشته است.

طبق آخرین اخبار و اطلاعات در یک سالی که گذشت بیش از ۴۷ میلیون دلار ارز از طریق فروش انجیر خشک به کشور وارد شده است.( منبع خبری ایسنا)

جهت سفارش ،فروش انجیر خشک در تهران با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

قیمت انجیر خشک در تهران

در یافت قیمت مناسب برای خرید انجیر خشک یکی از چالش های بسیاری از شرکت ها و مشتریان عمده خرید انجیر خشک می باشد.  همان طور که می دانید قیمت انجیر خشک در تهران براساس رنگ، کیفیت، طعم وحجم سفارش مشتری تعین می گردد. در قیمت انجیر خشک نحوه سورت آن نیز بسیار قابل توجه است چراکه در فرایند سورت انجیر خشک امکان ۳ در صد خطای دید کارگری و دستگاه موجود می باشد.

نحوه قیمت گذاری انجیر خشک چگونه است؟

این قیمت گذاری در چند مرحله انجام می گردد. اول انجیر خشک در هم یا به اصطلاح سورت باغی این نوع انجیر خشک در بازار تهران قیمت بسیار پائینی دارد و علت آن نیز نحوه سورت آن است چرا که محصول درهم و گلی و لیزر نشده است.

و دومین نوع انجیر محصولیست که ابتدا در دستگاه غلوار جداسازی شده و سایز بندی شده است و دوم سورت و گاز خورده می باشد و در کارتن های ۱۰ کیلویی به بازار عرضه می گردند.

هت در یافت قیمت بدون واسطه انجیر خشک استهبان در بازار تهران با ما در ارتباط باشید.

عمده فروشی انجیر خشک در تهران

همان طور که بیان شد عمده فروشی انجیر خشک در تهران سود بسیار بالای دارد. وافراد بسیاری به دنبال خرید عمده انجیر خشک استهبان می باشند. چرا که قیمت و کیفیت انجیر خشک استهبان به نسبت سایر انجیر خشک هایی که در مناطق مختلف کشور تولید می شود بالاتر است.

 

 

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.