مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

عرضه کننده چیپس میوه موز 500 گرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید چیپس میوه موزقیمت هر کیلو چیپس میوه موز

چیپس میوه موز بهترین گزینه برای میان وعده محسوب مب شود زیرا این نوع خوراکی غنی از انواع مواد مغذی و فیبر های رژیمی می باشد که در فرد احساس سیری ایجاد می کند و احساس گرسنگی را بر طرف می سازد.

عرضه کنندگان چیپس میوه موز باید انواع ممیوه خشک را به صورت فله یا بسته بندی های مختلف به بازار عرضه کند تا افراد با توجه به نیاز خرید کنند و هم چنین برای راحتی متقاضیان می توانند محصولات خود را به تمام مراکز خرید عرضه کنند تا افراد از هر مکانی که بخواهند خرید کنند.

عرضه کننده چیپس میوه موز 500 گرمی

مراحل تولید چیپس میوه موز

مراحل تولید چیپس میوه موز اولین مرحله برای تولید چیپس موز، خرید میوه موز می باشد که بعد از خرید باید کاملا آن ها را ضدعفونی کرد تا از آلودگی ها و کثیفی ها دور بماند و بعد از شست و شو اجازه دهد تا کاملا خشک شود.

بعد از خشک شدن، پوست موز را جدا کنید و موز ها را اسلایس اسلایس کنید طوری که تمام حلقه های آن، یک اندازه و در یک سایز باشد تا هم زمان با هم خشک شوند و سپس حلقه های موز را درون سینی فر با فاصله معین قرار دهید طوری که در هنگام خشک شدن بهم نچسبند.

برای این که تکه های موز به سینی نچسبد می توان کاغذ روغنی درون سینی انداخت و بعد از آن تکه های موز را درون سینی چید و یک ربع قبل از این که فر سینی را درون فر قرار دهید، فر را روشن کنید و روی دمای 150 درجه سانتی گراد تنظیم کنید تا مقداری داغ شود.

سپس سینی را درون فر بگذارید و دما را روی 90 درجه سانتی گراد تنظیم کنید و هر نیم ساعت یک بار به فر سر بزنید و موزها را بر عکس کنید تا هم زمان با هم خشک شوند که این عمل حدود دو الی سه ساعت به طول می انجامد که بعد از سرد شدن آماده مصرف می باشد.

قیمت هر کیلو چیپس میوه موز

قیمت هر کیلو چیپس میوه موز قیمت چیپس موز را می توان از روش های متفاوتی پرس و جو کرد که یکی از آن ها از طریق سایت آنلاین و نمایندگی ها فروش می باشد که افراد با جست و جو انواع میوه خشک ها می تواند ارزان ترین قیمت را بیابد و برای اطمینان از سفارش خود اطلاعات درج شده در سایت از قبیل کیفیت و ویژگی محصول، ارزش غذایی و شرایط نگه داری را مورد بررسی قرار دهد و در نهایت با کیفیت ترین میوه خشک را سفارش دهد.

یکی دیگر از راه های دانستن قیمت از شرکت تولید می باشد که تولید کنندگان بعد از بررسی همه جوانب و خستگی ها قیمت به ازای هر کیلو موز خشک را تعیین می کنند و به همه مکان ها ابلاغ می کنند و شرکت تولید به دلیل بدون واسطه بودن قیمت کمتری دارد.

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.