مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تامین کننده سیب خشک عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشورهای متقاضی سیب خشک عمدهصادرات عمده سیب خشک به روسیه

کشور ما تولید کننده سیب خشک مرغوب و درجه یک می باشد و این محصول را با هزینه بسیار مناسب تولید می نماید زیرا سیب به عنوان مواد اولیه با بهترین کیفیت و به فراوانی در دسترس می باشد و هزینه تولید این محصول نیز به طور کلی مناسب و مورد رضایت مصرف کنندگان می باشد و بر این اساس تامین کنندگان سیب خشک عمده این محصول را با قیمت ارزان در اختیار خریداران عمده و تاجران قرار می دهند.

تامین کننده سیب خشک عمده

کشورهای متقاضی سیب خشک عمده

کشورهای متقاضی سیب خشک عمده کشور های بسیاری مانند کشور های همسایه، روسیه و کشور های اروپایی خریدار سیب خشک با کیفیت و صادراتی ایران هستند.

البته قبل از صادرات این محصول به کشور های مختلف لازم است ظرفیت بازار این محصول در این کشور ها بررسی شود زیرا بسیاری از کشور ها ظرفیت واردات این محصول در آنها اشباع شده است و صادرات این محصول به آن ها سود مناسبی را ندارد.

کشور های عراق، روسیه، قزاقستان، کویت، قطر و عمان این محصول را با کیفیت ممتاز از ایران خریداری می کنند و در واقع بازار خوبی برای سیب خشک تولیدی کشور هستند.

در واقع سیب خشک تولید ایران به دلیل استفاده نکردن از مواد نگهدارنده و افزودنی های شیمیایی به روش ارگانیک تهیه شده است و بر این اساس بسیار پرطرفدار می باشد.

علی رغم تولید انبوه سیب با کیفیت و ارزان در کشور  تولید سیب خشک در کشور متناسب نیست و لازم است تولید و صادرات این محصول افزایش یابد.

سهم ایران از صادرات این محصول در مقایسه با کشور همسایه ترکیه بسیار کم می باشد در حالی که کشور ما ظرفیت بالایی برای صادرات این محصول دارد و تاجران این محصول لازم است ابتدا بازار مناسب برای صادرات این محصول را پیدا کنند و سپس محصولات را در حجم مناسب و کیفیت ممتاز سفارش دهند.

در واقع افزایش صادرات این محصول باعث افزایش اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی کشور می شود.

صادرات عمده سیب خشک به روسیه

صادرات عمده سیب خشک به روسیه

صادرات سیب خشک  به روسیه در آمدزایی بسیار عالی برای صادر کنندگان این محصول دارد زیرا این کشور ظرفیت بالایی برای واردات سیب خشک کشورمان دارد و البته به دلیل سالم بودن و مرغوبیت محصولات ایرانی را ترجیح می دهد.

سیب خشک صادراتی بازار اینترنتی پر رونقی دارد زیرا این محصول با تنوع بیشتری در نوع و کیفیت عرضه می شود و البته خرید اینترنتی این محصول برای بسیاری از مشتریان و تاجران به صرفه تر می باشد.

البته کشور روسیه استاندارد های خاصی برای واردات این محصول دارد که صادر کنندگان ملزم به رعایت این قوانین می باشد و از جمله این استاندارد ها کیفیت ممتاز و بسته بندی بهداشتی می باشد.

مجید نگهبان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه الین شما را به خرید بهترین محصولات میوه خشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.